Zaproszenia ślubne boho – czyli jakie?

Bez wątpienia popularność tego rodzaju zaproszeń ciągle wzrasta – coraz więcej par decyduje się, aby postawić na zaproszenia ślubne boho, które znacznie różnią się od tych tradycyjnych i dobrze nam znanych. Przede wszystkim to oryginalne i pomysłowe zaproszenia z pomysłem, zazwyczaj utrzymane w bardzo romantycznym stylu, czym kuszą wiele par.

Jak może wyglądać takie właśnie zaproszenie?

ślubne zaproszenia boho

To, co na pewno znajdziemy na takim zaproszeniu to motywy kwiatowe i roślinne. Wszystko może być utrzymane w delikatnych, subtelnych kolorach pastelowych, chociaż znajdziemy też propozycje zaproszeń z mocniejszymi akcentami w zieleni, fiolecie czy nawet złocie. To, co wyróżnia większość zaproszeń ślubnych boho jak te https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/nowoczesne-zaproszenia-slubne/boho/ to wykorzystanie typografii, symboli, kaligrafowanego i oryginalnego pisma, które samo w sobie jest ozdobą. A jeśli już kwiaty to na tysiąc sposobów: jako ściana kwiatów, tło, akwarelowe kwiaty malowane, kwiaty ułożone w kosze lub tradycyjne motywy wianków. Temu wszystkiemu mogą towarzyszyć pióra, a także naturalne, surowe drewno. Z drugiej strony, mogą pojawić się także geometryczne grafiki, a także nawiązania do egzotyki czy też lasu.

Do zaproszeń w stylu boho idealnie pasują eko koperty, czyli najzwyklejsze, brązowe koperty również w oczywisty sposób nawiązujące do natury.