Zakładki indeksujące- produkt pierwszej potrzeby

W korporacji wszyscy się śpieszą i niekiedy nie mają nawet czasu ze sobą normalnie porozmawiać. Jednak przekazywanie sobie wskazówek i wytycznych to nie problem, bo są karteczki i zakładki indeksujące.

Co można zapisać na zakładkach indeksujących?

zakładki indeksujące

Na tego typu nośnikach papierowych można umieścić;

• numery telefonów do klientów.
• nazwę firmy i e-maila.
• adres korespondencyjny kontrahenta.
• miejsce i datę spotkania.
• adnotację, że się zaraz wraca.

Ogólnie na zakładkach indeksujących umieszcza się krótkie i zwięzłe komunikaty, bo dłuższe zwyczajnie się nie pomieszczą na tak małej powierzchni.

Dlaczego zakładki indeksujące zastąpiły zwykłą komunikację międzyludzką?

Powód jest prosty- wzrosło tempo życia, a więc i pracy. Każdy stara się być wydajniejszy i pracować efektywniej. To sprawia, że czasem ludzie są tak zawaleni pracą, że wykorzystują każdy sposób, żeby tylko zdążyć ze wszystkim, i żeby szef nie miał do nich pretensji.

Zakładki indeksujące od BiurFan to sprytna metoda, która pozwala zaoszczędzić trochę czasu. Już nie trzeba zawsze szukać kolegi, z którym chciało się coś skonsultować po całym budynku, skoro można mu zostawić pisemną wiadomość.

Kto jeszcze potrzebuje zakładek indeksujących?

One są przydatne dla uczniów podstawówki, gdyż można nimi oznaczyć, na której stronie skończyło się czytać lekturę lub co jest zadane na dziś z podręcznika. Studenci to wprost nie mogą funkcjonować bez zakładek indeksujących, bo oni mają ciągle coś do przeczytania lub zapamiętania. Po prostu toną w stosach kserówek i dobrze byłoby, aby panował w nich porządek. Zakładki indeksujące temu sprzyjają.