Wibrator dla mężczyzn. Hit czy kit?

Wydawałoby się teoretycznie, że urządzenia takie jak wibratory są w zupełności zarezerwowane dla kobiet i nie ma tu miejsca na męskie zachcianki. Jednak życie nie znosi próżni, a rynek potrafi zaspokoić nawet najbardziej wyszukane potrzeby i w sprzedaży pojawiły się też wibratory, które mogą być używane przez panów.

 

Wibratory dla mężczyzn na pierwszy rzut oka nie różnią się szczególnie od tych, które wykorzystane są przez panie. Także tu elementem dominującym jest jakaś forma członka, ale po chwili zauważamy, że poza długością nie przypomina ona prawdziwego czy po prostu realistycznego penisa. Końcówki wibratorów dla mężczyzn są bowiem zakręcone i rzadko kiedy skonstruowane w linii prostej. Wynika to z prostego faktu, że wibrator ten ma służyć do stymulacji prostaty. Ta znajduję się między odbytem a moszną, a stymulacja prostaty odpowiada przyjemności, jakiej doznają kobiety, kiedy znajduje się słynny punkt G. Warto tu też zauważyć, że wibrator dla panów to nie to samo co masażer czy masturbator. Wibratory służą tylko do stymulacji prostaty.

Masaż tego typu nie tylko sprawi wielu panom dużo przyjemności, ale też jest zdrowy. Wykonywanie co jakiś czas masażu prostaty sprawia, że punkt ten jest lepiej ukrwiony, co pozwala wspomagać leczenie schorzeń gruczołu krokowego, a zwłaszcza stanów zapalnych oraz zapobiegać ich powstawaniu.