Ślubne zaproszenia z humorem – dla kogo?

Nowoczesna forma zaproszeń ślubnych w humorystyczny sposób jest dostępna dla wszystkich. Czy aby na pewno zawsze są dobrym pomysłem dla każdego?

Dla kogo?

Zaproszenia ślubne z humorem, jak te z RozsadnePannyMlode są idealną koncepcją dla śmiałych par, nie jest to czymś klasycznym, będzie za to wyróżniało się na tle innych zaproszeń. Dlatego ukierunkowane są dla ludzi z poczuciem humoru, którzy są spójni z taką formą. Dziwne by było, dostanie takiego zaproszenia od osób, które uchodzą za sztywniaków w otoczeniu. Wtedy poszłoby to odrobinę w złą stronę, a mianowicie w kierunku pozerstwa. Jak mówił raper Ali G w filmie o tym samym tytule: „keep it real” (bądź sobą). Lepiej nie stawać się na siłę zabawnym, bo można się ośmieszyć (chociaż jakby nie było wtedy cel i tak jest osiągnięty?!).

Dla jakich gości?

Na pewno nie dla ludzi, którzy są nazbyt poważni, by się śmiać z czegokolwiek. Takie zaproszenie ślubne z humorem mogłoby być dla nich męką. Lepiej już wysłać takim osobom klasyczne, proste zaproszenie. Jeśli mamy pozytywnych, luźnych z dystansem do siebie bliskich to jak najbardziej możemy z takich zaproszeń skorzystać i być pewnymi, że zostaną one dostrzeżone i docenione. W końcu większość nas ciągnie do pozytywnych rzeczy, szukamy wszędzie uśmiechu.