Przegląd odzieży marki Prosto

O marce Prosto najwięcej powiedzieć potrafi każda osoba, która jest wyznawcą hip hopu. Marka powstała w Polsce, została stworzona przez polskiego rapera i początkowo miała być skierowana do fanów jego twórczości. Stało się inaczej ubrania i gadżety Prosto zdecydowanie trafiły do każdego kto choć lubi muzykę hip ho.

Nie tylko dresy

dresy Prosto

Kiedyś dresy Prosto (https://www.braggashop.pl/spodnie-dresowe-prosto-cat-33), dzisiaj cały szereg elementów garderoby, liczne dodatki i ciekawe akcesoria.
Ubranie Prosto to koszulki, bluzy, spodnie, kurtki na każdą porę roku, różne fasony obuwia, czapki i szaliki. W firmie można się ubrać od stóp do głów. Ponadto zakupić tam można plecaki, torby, deskorolki, skatebordy.
Wszystko to ściśle związane z kulturą hip hop i dzięki elementom ubioru zakupionego w firmie w pełni można wyrazić swoją hip hopową osobowość.

Na każdą porę roku

Zakupy w Prosto można robić na każdą porę roku. Ubrania zawsze są wykonane z najlepszych materiałów i bardzo wygodne dla osób,które zdecydują się na ich zakup. Marka Prosto to bardzo popularna marka wśród raperów i hip hopowców. Proponowane bandamy, kominy, czapki, skarpety, buty, bluzy czy spodnie sygnowane są zawsze wielkim napisem PROSTO.

Twórca marki napisał wiele hip hopowych utworów, stworzył wiele zespołów, które odniosły sukces, tak samo wielki sukces odniosła jego marka Prosto, która stała się niezwykłe popularna nie tylko wśród osób wywodzących się z pop kultury jaką jest hip hop.