Profesjonalne narty Head

Narty head znane są na całym świecie, dlatego też zobaczymy je na większości stokach całego świata. Fani zimowych sportów kochają narty head, ponieważ marka oferuje im ciekawe wzornictwo, zawsze dostosowane do aktualnych trendów, dobrej jakości sprzęt i bardzo zadowalające ceny. Często zaleca się, by narty head był pierwszym zakupem w przypadku osób, które swoją przygodę z narciarstwem dopiero rozpoczynają.

Szeroki asortyment

Marka Head oferuje swoim klientom zarówno narty z linii Basic, jak i takie z linii Premium, które zaliczane są do jednych z topowych modeli nart. Wśród wielu różnorodnych modeli można znaleźć takie, które dedykowane są dopiero uczącym się jeździć na nartach, jak też profesjonalistom. Wszystkie modele dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach.

Narty Head

Wśród wielu modeli, jakie oferuje marka Head na szczególną uwagę zasługuje jeden z topowych modeli, znany na całym świecie, czyli World Cup Rebels. To tak zwane narty wyczynowe, które przeznaczone są dla bardzo zaawansowanych narciarzy, którzy to uprawiają bardzo agresywną, charakterystyczną jazdę. Narty tego typu wyposażone są w technologie Kers, Head Intelligence, a także Graphene. Nie bez powodu więc tego typu narty przez wiele osób określane są mianem inteligentny nart. To model niezwykle zaawansowany, który od lat doceniany jest przez profesjonalistów na całym świecie. Oczywiście tego typu modele są też droższe niż najbardziej standardowe modele, jednak ich doskonałe wykonanie sprawia, że służą narciarzom przez wiele sezonów.