Plakaty Marvela

W ostatnich latach powstały liczne filmowe adaptacje komiksów Marvela, a Avengersi stali się rozpoznawalni na całym świecie. W asortymencie sklepu znajdują się plakaty nawiązujące do filmów „Avengers”, „Avengers: Czas Ultrona” , „Avengers: Wojna bez granic” – wśród których znajdziemy również znanych i lubianych Strażników Galaktyki – oraz „Avengers: Koniec gry”.

Wśród przedstawień Universum Marvela znajdują się przedstawienia superbohaterów takich jak Iron Man, Thor, Ant-Man, Hulk, Kapitan Ameryka (Captain America), Sokół (Falcon) czy Czarna Wdowa (Black Widow). Najpopularniejsze są plakaty Avengers, dlatego warto wspomnieć o tak charakterystycznej postaci jak Nick Fury, dyrektor T.A.R.C.Z.Y. (S.H.I.E.L.D), bez którego drużyna Avengers nigdy by nie powstała. 

Nie można również zapomnieć o superzłoczyńcach i przedstawieniach Thanosa z Kamieniami Nieskończoności.

Dostępne są również plakaty z przedstawieniami Deadpoola, Spidermana, Venoma i Strażników Galaktyki. Grafiki do plakatów marvela zostały wykonane przez różnych artystów i każdy z fanów może znaleźć coś dla siebie. Projekty znajdujące się w naszej ofercie bazują zarówno na komiksowych oryginałach jak i filmowych adaptacjach. Poniżej wybór plakatów na licencji Marvel, z których każdy geek może wybrać swój ulubiony.

Wszystkie grafiki drukowane są w wysokiej jakości na błyszczącym papierze o gramaturze 150 g/m2.