Niezapomniane rustykalne wesele

Jeszcze do niedawna osoby organizujące swój ślub i wesele bardzo uciekały od wiejskiej estetyki, która kojarzyła im się z nudą, kiczem oraz niczym ciekawym. Na szczęście moda się zmieniła i obecnie śluby w stylu rustykalnym stają się coraz bardziej popularne. Bardzo często decydują się na nie pary z wielkich miast, którym marzy się wesele utrzymane w sielskiej, przyjemnej, wiejskiej atmosferze. Zaproszenia ślubne rustykalne, wianki na głowie, mnóstwo świateł oraz wszechobecne drewno – to wszystko tworzy spójny klimat, który wydaje się być jak sen.

Na jakie się zdecydować?

Zaproszenie ślubne utrzymane w stylu rustykalnym z reguły wykonane jest z naturalnych materiałów oraz sprawia delikatne, zgrabne wrażenie. Bardzo często zrobione jest ze sztywnego, grubego papieru, który bywa ozdobiony delikatną koronką, kawałkami naturalnego sznurka czy też motywami kwiatowymi. Jeśli chodzi o zaproszenia ślubne w stylu rustykalnym to bardzo często są one ręcznie wykonywane i stanowią naprawdę warto uwagi, misterną robotę.

Jak zorganizować przyjęcie weselne w stylu rustykalnym? 

Trzeba pamiętać o tym, że styl rustykalny bazuje przede wszystkim na naturalnych materiałach. Dlatego w salach weselnych najczęściej znaleźć można różnego rodzaju elementy drewniane, jutę, płótno, mech i owoce czy też warzywa. Nie brakuje również koronek, papierowych girland czy też lampionów. Jeśli chodzi o wesele w stylu wiejskim, to warto zwrócić uwagę na oświetlenie. Lampiony, świece, sznury świateł – to wszystko bajecznie wygląda na zdjęciach i pozwala gościom wczuć się w wyjątkowy klimat zabawy.