Jak wprowadzić elementy sportowe do swojego codziennego stylu?

Wiele kobiet, ceniących klasyczny styl na co dzień, chciałoby trochę odświeżyć swój wizerunek i wprowadzić kilka elementów sportowych do swoich stylizacji. Taki miks klasyki i sportu bardzo odmładza. Jak zatem przemycić sportowe akcenty, by wyglądać stylowo i szykownie, jednocześnie ciesząc się wygodą i nieskrępowaniem jaką dają sportowe stroje?

Sportowe obuwie

Najprostszy sposób to zakup sportowego obuwia. Jeżeli wybierzemy modele takie jak trampki damskie w klasycznym białym kolorze, będzie można z powodzeniem nosić je zarówno do jeansów jaki cygaretek. Pasują do marynarek, wiosennych trenczy czy kurtek skórzanych. Takie tenisówki damskie wyglądają bardziej na luzie niż buty na obcasie. Można zatem założyć je na spacer po mieście, ale też do lasu czy na rower.

Sportowa torebka

Kolejnym pomysłem na to jak wprowadzić do sportowego stylu do swoich stylizacji jest zakup torebki. Modna jest na przykład nerka noszona w pasie. Wybierając ładny kobiecy model, uszyty na przykład z tkaniny w kwiaty, dodamy lekkości i odrobinę młodzieżowego stylu swoim codziennym stylizacjom. Torebka nerka to nieoczywisty dodatek, do którego pewnie nie przekonają się wszystkie panie, ale nawet największe magazyny modowe lansują je co jakiś czas. Może zatem ten argument przekona, że wprowadzenie sportowego stylu do swojej szafy może też przebiegać w taki sposób.

Spodnie typu joggery

W modzie codziennej od jakiegoś czasu pojawiają się już fasony inspirowane ubraniami sportowymi. Dobrym przykładem są na przykład spodnie joggery, które mogą być uszyte nawet z bardzo eleganckiego materiału, jednak czuć w nich lekkiego sportowego ducha. To taki element garderoby, który przekona nawet kobiety ceniące klasykę i elegancję, że sportowe wpływy mogą być bardzo delikatne i subtelne.