Dlaczego warto postawić na orbitrek magnetyczny laubr?

Orbitreki magnetyczne to doskonałe przyrządy treningowe, dzięki którym można przeprowadzić profesjonalny trening praktycznie całego ciała. Jest to w chwili obecnej jeden z najpopularniejszych na rynku sprzętów do samodzielnego ćwiczenia w domowych warunkach. W niniejszym artykule znajdą Państwo powody, dla których warto postawić właśnie na orbitrek magnetyczny laubr.


Bezpieczny trening dla każdego

Profesjonalny orbitrek magnetyczny laubr nie obciąża stawów, dzięki czemu można uniknąć wielu poważnych kontuzji. Jest to doskonały wybór dla tych osób, które powracają do treningów po urazie. Trenując na orbitreku można osiągnąć takie same korzyści, jak podczas zwykłego joggingu.

Wysoka intensywność

Skuteczność orbitreków magnetycznych polega przede wszystkim na intensywności treningu. Dzięki temu niesamowitemu urządzeniu w przeciągu godziny można spalić więcej kalorii, niż podczas ćwiczeń na bieżni albo na rowerku treningowym. Orbitreki zaspokoją oczekiwania doświadczonych i początkujących biegaczy.

Wszechstronne urządzenie

W dzisiejszych czasach mało kto zdaje sobie sprawę z tego, ale orbitrek magnetyczny laubr to bardzo wszechstronne urządzenie. Orbitreki podczas systematycznych ćwiczeń angażują do pracy bardzo wiele mięśni, dzięki czemu efekty poszczególnych ćwiczeń rozkładają się praktycznie na każdą część ciała. Warto ćwiczyć na modelach z rączką, dzięki którym można popracować również nad wzmocnieniem mięśni brzucha. Rączki ułatwiają także stabilizację pozycji podczas zmożonego wysiłku.