Converse

Buty Converse stały się tak kultowe, że z całą pewnością trudno byłoby znaleźć osobę, która jeszcze o nich nie słyszała. Zdecydowanie jest to też zasługa tego, że istnieją one na rynku od naprawdę wielu lat i tak naprawdę były one prototypami wszystkich pozostałych trampek. Nic więc dziwnego, że trampki Converse są znane i szanowane na całym świecie, a po wyroby sygnowane logiem Converse, sięgają, zarówno gwiazdy filmowe, jak i zwykli ludzie noszący to obuwie do pracy.

Do czego nosić buty marki Converse?

Wszystko oczywiście zależne jest od wybranego modelu oraz jego długości. Najczęściej występują one w dwóch wariantach. Mowa tutaj o wersji krótkiej oraz dłuższej, sięgającej za kostkę. Bardzo rzadko zdarzają się modele trzy dziurkowe, czyli takie, które kończą się zaraz za linią palców.

Krótkie converse są łatwiejsze do zestawienia, ponieważ doskonale wyglądać będą, zarówno do letnich sukienek, jak i spódniczek. Dłuższa wersja za to wygląda doskonale w połączeniu z jeansami oraz legginsami.

Jakie buty wybrać na nadchodzącą wiosnę?

Jeśli chodzi o Converse, warto postawić na metaliczne oraz jaskrawe kolory. Złoto, srebro oraz wszelkiego rodzaju metaliczne fiolety, czy brązy, będą idealnym wyborem na wiosnę. Dodatkowym plusem jest to, że aby stworzyć naprawdę ciekawą oraz rzucającą się w oczy stylizację, wystarczy tak naprawdę założyć metaliczne buty i połączyć je z klasycznymi ubraniami. Tego typu obuwie z całą pewnością zwróci na siebie uwagę na ulicy i nie pozwoli nikomu przejść obok nich obojętnym. Warto stawiać więc na metaliczne wzory oraz jaskrawe kolory, które rządzą w tym sezonie.

Zapraszamy do sklepu: https://www.citysport.com.pl/converse