Co będzie modne w tym roku na stoku?

Moda sportowa zmienia się. Od pewnego czasu można jednak zauważyć, że niektóre trendy trzymają się mocno. Warto zatem wiedzieć, w jakie kombinezony czy kurtki na narty zainwestować w tym roku, aby być modnym więcej niż tylko przez jeden sezon.

Moda vintage na nartach

Od jakiegoś już czasu szalenie popularne są stroje na narty jak sprzed lat. Fascynacja stylem vintage nie mija. Modne sportowe marki coraz częściej poszukują nawiązań właśnie do projektów jak z lat 70. czy 80.. Kto zatem ma gdzieś w swojej szafie oryginalne stroje sportowe z tamtych czasów, z powodzeniem może spojrzeć na nie bardziej łaskawym okiem. Największa marki produkujące odzież na narty Inspirują się właśnie przeszłością.

Oczywiście nie oznacza to, że nie wykorzystują przy tym zdobyczy techniki. Nowoczesne ubrania w stylu vintage mają zatem świetne parametry jeżeli chodzi o zapewnienie ciepła. Dobrym przykładem Są tutaj chociażby rękawice narciarskie Reusch – nawiązują one swoim designem do klasyki, do modeli jak sprzed lat, ale wykonanie jest już bardzo nowoczesne.

Kolorowe ptaki na stoku

Drugim silnym trendem jeżeli chodzi o sportową modę na stok jest wszystko to co kolorowe i bardzo widoczne z daleka. Miłośnicy właśnie takich sportowych strojów, które wręcz eksplodują kolorami, bez najmniejszych problemów znajdą doskonałe stroje dla siebie. Kolorowe kurtki czy spodnie narciarskie mają w swojej ofercie wszystkie marki dedykowane dla kobiet i dla mężczyzny. Świetnie będą do nich pasować klasyczne i proste rękawice narciarskie Reusch utrzymane w stonowanej kolorystyce.