3 wskazówki: jak wybrać ślubne zaproszenie?

Wybór ślubnego zaproszenia nie zawsze jest prosty. Warto posłużyć się pewnymi wskazówkami, które choć trochę ułatwią ten proces. Oto kilka rad, które ułatwią wybranie idealnego zaproszenia.

  1. Motyw przewodni ślubu

Warto wybierać zaproszenia, które wyglądem odpowiadają wymyślonemu projektowi sali weselnej. To pomoże utrzymać spójność ślubu. Wybierając za główny motyw przewodni kwiaty, warto zdecydować się na zaproszenia ślubne kwiatowe – kliknij tutaj i zobacz je. To wzór, który najlepiej sprawdzi się na przyjęciach wiosną oraz latem.

  1. Odniesienie do pary młodej

Oprócz zaproszeń ślubnych kwiatowych można postawić również na takie, które wiążą się z parą młodą, ich pasją bądź charakterem. Jeśli są ogromnymi fanami filmów, niech właśnie taki motyw przewodni pojawi się na ich zaproszeniach.

  1. Treść zaproszenia

Nie tylko wygląd zaproszenia jest ważny. Liczy się również jego treść. Co powinno się w niej znaleźć? Oczywiście najważniejsze informacje, czyli miejsce, data oraz godzina ślubu, a także przyjęcia weselnego. Dodatkowo na zaproszeniu często pojawia się wierszyk. Jego treść może odnosić się do pary młodej, ale nie tylko. Może również w zabawny sposób sugerować gościom, jaki prezent młodzi chcieliby otrzymać z okazji tego wyjątkowego dnia.

zaproszenie ślubne zdobne w bukiet kwiatów